Leidenaar Ruurd Kok is ver gevorderd met een publicatie over de bevrijding van Leiden en Oegstgeest. In verband met die publicatie doet hij een oproep aan met name inwoners van Oegstgeest om informatie bij een foto die hij heeft gekregen uit het fotoalbum van een Canadese bevrijder. Het gaat om bijgaande foto met daarop leden van de Binnenlandse Strijdkrachten die poseren in mei/juni 1945 op een jeep voor kasteel Oud-Poelgeest.

Op de foto staan: Paul van den Hoven (commandant), Joop Kronenberg, Joost van den Hoven, Eric van Leeuwen, Joop Geysman, Greetje van der Plas, Pieter Bergers, Henk Middelkoop en n.a.w. Wim Vletter.

Wie herkent meer personen op deze foto?

Zo ja, dan verzoeken wij u vriendelijk de namen of wat u meer weet te melden bij Bernadette Fortuyn, de secretaris van de VOO: tel.nr. 070 517 29 09

Dat kan ook per email vanaf deze site, of per post. Het postadres staat ook elders op deze site.

Ruurd Kok heeft in “Over Oegstgeest” van mei 2015 een artikel geschreven onder de titel “Archers op Poelgeest”

Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen