Publicaties over Oegstgeest

De vereniging bezit een collectie boeken en andere publicaties over Oegstgeest of waarin Oegstgeest een rol speelt. Het kan gaan over personen, gebouwen, wijken, instanties, verenigingen of periodes uit de geschiedenis.

De titels treft u aan in de linkerkolom. Met de zoekfunctie op deze pagina kunt u zowel in de titels zoeken als in de tekst van de korte beschrijving.

Voor informatie over boeken en publicaties die door de vereniging zijn uitgegeven en die nog te koop zijn, klik hier.

Lofdichten, Ode aan Kasteel Oud-Poelgeest

​De Lofdichtbundel vormt onderdeel van het culturele festival “Heerlijck Buijtenleven” op het landgoed Oud-Poelgeest in het jaar 2002. In de bundel wordt door 25 auteurs de lof bezongen van het landgoed Oud-Poelgeest. De bundel is tot stand gekomen door samenwerking tussen de Beheer- en Exploitatiestichting Oud-Poelgeest en Stelling Projecten uit Leiden en met bijdragen van de Provincie Zuid-Holland, Fonds 1818 en het Prins Bernhard Cultuurfonds Zuid-Holland.

ISBN; 90-805781-2-6