Publicaties over Oegstgeest

De vereniging bezit een collectie boeken en andere publicaties over Oegstgeest of waarin Oegstgeest een rol speelt. Het kan gaan over personen, gebouwen, wijken, instanties, verenigingen of periodes uit de geschiedenis.

De titels treft u aan in de linkerkolom. Met de zoekfunctie op deze pagina kunt u zowel in de titels zoeken als in de tekst van de korte beschrijving.

Voor informatie over boeken en publicaties die door de vereniging zijn uitgegeven en die nog te koop zijn, klik hier.

Wilhelminapark en Omgeving 100jaar

​Wilhelminapark en Omgeving 100jaar, een koninklijke buurt in Oegstgeest. Jubileumboekje uitgebracht ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van het Wilhelminapark. Het boekje geeft een aantal markante gebeurtenissen uit de eerste eeuw van het park en omgeving weer, tezamen met een kijkje in de huizen van de huidige bewoners. Het boekwerkje is historisch gezien niet volledig, maar door het vastleggen van indrukken uit heden en verleden hopen de samenstellers dat de waardering voor dit bijzondere stukje beschermd Dorpsgezicht in Oegstgeest zal worden bewaard.