Publicaties over Oegstgeest

De vereniging bezit een collectie boeken en andere publicaties over Oegstgeest of waarin Oegstgeest een rol speelt. Het kan gaan over personen, gebouwen, wijken, instanties, verenigingen of periodes uit de geschiedenis.

De titels treft u aan in de linkerkolom. Met de zoekfunctie op deze pagina kunt u zowel in de titels zoeken als in de tekst van de korte beschrijving.

Voor informatie over boeken en publicaties die door de vereniging zijn uitgegeven en die nog te koop zijn, klik hier.

Handleiding voor Oegstgeest

​Handleiding voor Oegstgeest, uitgave 1951 De Oegstgeester Courant brengt in het jaar 1951, het jaar waarin de Oegstgeester gemeenschap 750 jaar bestaat, een handleiding voor Oegstgeest uit. Deze handleiding (77 pagina’s) bevat veel informatie over de Gemeentelijke organisatie, de Rijksbelastingen, het Kerkelijk leven, Onderwijs,Gezondheidszorg, Verenigingen, de Raad van Arbeid te Leiden en een overzicht van alle ondernemers in Oegstgeest.