Publicaties over Oegstgeest

De vereniging bezit een collectie boeken en andere publicaties over Oegstgeest of waarin Oegstgeest een rol speelt. Het kan gaan over personen, gebouwen, wijken, instanties, verenigingen of periodes uit de geschiedenis.

De titels treft u aan in de linkerkolom. Met de zoekfunctie op deze pagina kunt u zowel in de titels zoeken als in de tekst van de korte beschrijving.

Voor informatie over boeken en publicaties die door de vereniging zijn uitgegeven en die nog te koop zijn, klik hier.

Archief inventaris gemeente Oegstgeest

​In december 2004 stuurde de gemeentesecretaris van Oegstgeest het boekwerk de “Inventaris van het archief van het “ambachts- en dorpsbestuur, naderhand municipaliteit en gemeentebestuur van Oegstgeest en Poelgeest, (1383) 1395 – 1813 (1891)” aan hen die geïnteresseerd zijn in de geschiedenis van Oegstgeest. In 2011 volgde een tweede boekwerk getiteld “Inventaris van het archief van het gemeentebestuur van Oegstgeest (en Poelgeest), (1811) 1813 – 1930 (1969)”. Beide inventarisaties zijn ook via de website van de gemeente Oegstgeest raadpleegbaar. Samensteller: drs. C.C. de Glopper-Zuijderland