Publicaties over Oegstgeest

De vereniging bezit een collectie boeken en andere publicaties over Oegstgeest of waarin Oegstgeest een rol speelt. Het kan gaan over personen, gebouwen, wijken, instanties, verenigingen of periodes uit de geschiedenis.

De titels treft u aan in de linkerkolom. Met de zoekfunctie op deze pagina kunt u zowel in de titels zoeken als in de tekst van de korte beschrijving.

Voor informatie over boeken en publicaties die door de vereniging zijn uitgegeven en die nog te koop zijn, klik hier.

Buitenlust Woningbouwvereniging, sociaal en ondernemend 1925-2000

​Woningbouwvereniging Buitenlust, opgericht in 1925, is een deel geworden van de Oegstgeester gemeenschap, terwijl het begin toch niet gemakkelijk was. Anno 2000 beheert Buitenlust een grote verscheidenheid aan woningen, van de eerste en de oudste aan de Rijnzichtweg tot het appartementencomplex “De Tweeling” in de Morsebel. Buitenlust is nog lang niet uitgebouwd. Er bestaat nog steeds een grote behoefte aan goede en betaalbare woningen. ISBN; 90-9013788-2 Buitenlust Woningbouwvereniging is een uitgave van de VOO