Publicaties over Oegstgeest

De vereniging bezit een collectie boeken en andere publicaties over Oegstgeest of waarin Oegstgeest een rol speelt. Het kan gaan over personen, gebouwen, wijken, instanties, verenigingen of periodes uit de geschiedenis.

De titels treft u aan in de linkerkolom. Met de zoekfunctie op deze pagina kunt u zowel in de titels zoeken als in de tekst van de korte beschrijving.

Voor informatie over boeken en publicaties die door de vereniging zijn uitgegeven en die nog te koop zijn, klik hier.

Bos van Wijckerslooth

Visie en Aanbevelingen voor behoud van het bos, inventarisatie van flora en fauna

Bundel samengesteld door de Werkgroep Behoud het Bos van Wijckerslooth (2010, 2011) De werkgroep pleit voor een kleinschalig en natuurlijk/ecologisch bosbeheer met een oplettend oog voor alles wat er vanzelf goed gaat in het bos. De inventarisatie van flora en fauna bevat een significante aanvulling op het rapport Ecologische verbindingen Oegstgeest, CREX 2007-2008