Publicaties over Oegstgeest

De vereniging bezit een collectie boeken en andere publicaties over Oegstgeest of waarin Oegstgeest een rol speelt. Het kan gaan over personen, gebouwen, wijken, instanties, verenigingen of periodes uit de geschiedenis.

De titels treft u aan in de linkerkolom. Met de zoekfunctie op deze pagina kunt u zowel in de titels zoeken als in de tekst van de korte beschrijving.

Voor informatie over boeken en publicaties die door de vereniging zijn uitgegeven en die nog te koop zijn, klik hier.

De Smaak van Vroeger

​De Smaak van Vroeger, Kookhistorie rondom Kasteel Oud-Poelgeest. Het cultureel evenement “Heerlijck Buijtenleven 2006-2007” bestond uit een ontdekkingstocht van vier eeuwen culinaire geschiedenis, vergeten smaken en “eetiquette”. Met bijdragen van bestuursleden, directie en medewerkers van Landgoed Oud-Poelgeest werd een kook- en wetenswaardigheden boek samengesteld, waarin de keuken van Kasteel Oud-Poelgeest uit heden en verleden een rol speelt. Eerder verschenen Jardin d’Amour en Lofdichten in het kader van het evenement “Heerlijck Buijtenleven”. ISBN: 90-805781-3-4