In de rubriek Documentatie wordt informatie opgenomen uit het archief van de vereniging die niet elders op de website gepubliceerd wordt.
G.B.M. Schwencke en M.I.A. Spieksma schreven de tekst van het boekje ‘van Abtspoelhof tot Zoutkeetlaan, uw straatnaam verklaard’.

​Oegstgeest kent ruim 250 straatnamen. Een groot deel daarvan is ontleend aan namen van personen die belangrijk waren voor de geschiedenis van ons dorp, of aan historische wegen of locaties. Maar er zijn ook veel straten genoemd naar meer of minder bekende dorpsgenoten en Nederlanders uit het recente verleden. Bovendien kent Oegstgeest onder meer een bloemenbuurt, een schildersbuurt, een schrijversbuurt, enz. Van alle straatnamen wordt in dit boek de herkomst verklaard vaak met een illustratie in kleur.

Van Abtspoelhof naar Zoutkeetlaan is een uitgave van de VOO.

In dit Pdf treft u alleen de geschreven tekst aan van Abtspoelhof tot en met Narcissenlaan.