Rianne Meester-Broertjes, voorzitter VOO – VOO tevreden, maar nog wel vragen. Reactie op Welstandsnota Oegstgeest. pag. 2 Peter Sigmond – Afbraak van een toren. Hoe de toren van het “Groene Kerkje” verdween. pag. 4-7 Freek Lugt – Burgemeester in vredestijd (deel 2). pag. 8-9 Inge Hartman en José Niekus – “Ik ben een vrijbuiter geweest, altijd”. Oegstgeestenaren aan het woord. pag. 10-16 Fotovragen van René. pag. 16 Iets Lugtigs – Weinig eer. pag. 17 Herman Oost – Endegeesterstraatweg 3: van Julianaschool naar kliniek. pag. 18-20 C. de Glopper-Zuijderland – Uit het archief gelicht. Toen de tram hier reed. pag. 21 Jan Hengstmengel – De “wijdvermaarde tulp” (deel 1). pag. 22-24 Bert Driessen – Een monument verbindt Heemskerk met Oegstgeest. pag. 25-27 Freek van Beetz – A Gesture of Gratitude My Father Never Forgot (vervolg). pag. 28