25e jaargang nr. 2, november 2013. E. Crone. Oegstgeester mijmering. p. 2. J. Thorn. Macht en pracht in Oegstgeest (van Wijkerslooth). p. 4-7. F. Lugt. De douairière de Thoms-Boerhaave geeft met genoegen kennis … p. 8-9. J. Niekus. Hella Haasse in Oegstgeest. p. 10-13. S. Braat. Nog niet uitgeblust. Drie eeuwen Vrijwillige Brandweer Oegstgeest. Beschrijving boek over de brandweer in Oegstgeest. p. 14-15. Iets Lugtigs. Daar doen we het voor. Herinnering aan de in 1943 boven Oegstgeest neergeschoten bemanning van een Halifax bommenwerper. p.16-17. C. de Glopper-Zuijderland. Uit het archief gelicht. Toegangshek Oud Poelgeest. p. 18. J. Niekus. Ere wie ere toekomt: Carla de Glopper. 50e bijdrage in rubriek Uit het archief gelicht. p. 19. I. Harkema, J. Thorn. Verdwenen Oegstgeest. Interview met 5 vroegere bewoners van de Hoge Morsweg. p. 20-25. R. de Groot. Vier fotovragen van René. p. 26, 30. W. Braat, J. Nieuwenhuis. Jan Elias Kikkert. p. 27-29. R. Meester-Broertjes. Van de bestuurstafel. p. 31. Oproep: de Burgemeestersauto. Vraag naar informatie over een zwarte Wolseley, die misschien van burgemeester van Eysinga is geweest. p. 31. In beeld. Een rood bord met gele letters (Lage Morsweg). p. 32.