J.W. In ‘t Velt – Oegstgeester mijmering. Over een connectie tussen een historische Nederlander (R.P. Cleveringa) en Oegstgeest. p. 2. F. Lugt – De Oranje Vlag doen uitsteeken van de Tooren! p. 4-5. J. Niekus, F. van Beetz – Els Timmers-van Klink. Een vrouw als toegankelijk bestuurder. p. 6-12. J. Heijnen – De studententijd van Vasalis aan de Lijsterstraat. p. 12-14. Iets Lugtigs – Rittenburg (Leonhard Huizinga). p. 15. H. Oost – Trams in Oegstgeest. p. 16-18. I. Harkema – De dochter van melkboer Menken (Elly Fles-Menken). p. 19-22. Vier fotovragen van René. p. 23, 25. J.P. Eringa – Dominee met strooien hoed. p. 24-25. W. Braat, J. Nieuwenhuis – Frederika Wilhelmina Christina Teding van Berkhout-de Meyere. p. 26-28. C. de Glopper-Zuijderland -. Uit het archief gelicht. Oegstgeest in de Eerste Wereldoorlog. p. 29. Lezersreacties: L. de Kluijver aanvulling op artikel over Monet (mei 2012). p. 30 E.J. Veldhuyzen op artikelen in nummer van november 2013 over “Hella Haasse en Oegstgeest” en “Verdwenen Oegstgeest”. p. 30. P. Sigmond. Boekrecensie (Jan. Hengstmengel. Gelegen buyten de Maren-poort, 2013). p. 31. In beeld. Klompen op de bon. p. 32.