Nieuwsarchief van de Vereniging

VOO-bestuur zoekt redacteur

November 2016: Het bestuur van de Vereniging Oud Oegstgeest zoekt een tweede redacteur voor het verenigingstijdschrift “Over Oegstgeest”.

De Vereniging Oud Oegstgeest geeft twee keer per jaar het tijdschrift “Over Oegstgeest” uit. Door het vertrek van een van de redacteuren is er een vacature in de redactie ontstaan. Wie heeft zelf zin om tot de redactie toe te treden of wie kent een goede kandidaat voor dit werk? Graag uw reactie aan onze voorzitter Rianne Meester-Broertjes via voorzitter@oudoegstgeest.nl of per telefoon 071-3011697.

De redactie leunt voor het schrijven van artikelen sterk op de Afdeling Historie van onze vereniging en voor de uiteindelijke vormgeving van het blad is er een overeenkomst met een professionele vormgeefster. Het werk van de redactie omvat onder andere het uitstippelen van het beleid voor de keuze van onderwerpen, het werven van bijdragen en kopij die in dat beleid passen en de eindredactie van artikelen en het blad.